MEDLOVICE 183, okr. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
+420 776 581 700

Jedinečný drásaný nábytek z masivu

Stolařství Medl nabízí výrobu jedinečného rustikálního nábytku, který je vhodný jak do interiérů, tak i do venkovních altánů a zahradních posezení. Rustikální nábytek na míru vyrábíme výhradně z kvalitního masivního dřeva, jehož povrch upravujeme formou drásání a opalování. Tato povrchová úprava zvýrazňuje jedinečnou strukturu dřeva a umocňuje přírodní vzhled. Drásaný rustikální nábytek je proto vhodný jak do rustikálně laděných interiérů, tak i do moderních rezidenčních i komerčních interiérů.

Vedle nábytku z masivu vyrábíme také kombinovaný nábytek, který spojuje krásu přírodního dřeva s výhodami dřevotřískových laminovaných desek. Kombinovaný nábytek je vhodný pro zhotovení kuchyňských linek, šatních skříní či obývacích stěn.

Interiér to není pouze nábytek, ale také doplňky a detaily, na kterých záleží. V naší výrobě má proto své pevné místo výroba dřevěných dekorativních prvků, masivní dřevěných dveří a vstupních vrat, která jsou vybavena zakázkovým kováním od mistra kováře.

Ve stolařství Medl se nezaměřujeme pouze na nábytek. Přetvoření designu interiéru totiž začíná u podlahy. K našim činnostem proto patří také výroba rustikální podlahy, dřevěných palubek. Masivní dřevěná podlaha zrcadlí samotnou přírodu, nádherně voní a vynikají svými vlastnostmi. Navíc se jako žádný jiný materiál perfektně hodí k masivnímu nábytku. Proto neváhejte a pro informace i prodej rustikální podlahy, dřevěných palubek nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.

 

STYLOVÝ DRÁSANÝ NÁBYTEK

Stylový drásaný nábytek - Medl

Dřevo bylo po staletí ceněným stavebním materiálem pro své jedinečné vlastnosti. Jinak tomu není ani dnes, kdy masivní nábytek je symbolem poctivého řemesla, kvalitního zpracování a přírodního produktu s nádechem luxusu.

Rustikální nábytek na míru vnese do interiéru harmonii přírody, pocit útulnosti a bezpečí. Masivní nábytek ze stolařství Medl vyniká drásanou povrchovou úpravou, která zvýrazňuje strukturu dřeva a dodává nábytku jedinečný starobylý vzhled. Všechen nábytek je ručně opracován k úplné dokonalosti. Díky tomu vyniká jedinečná kresba dřeva a povrch je přitom velmi příjemný na dotek

Přejete-li si vyrobit rustikální nábytek na míru, neváhejte se na nás obrátit. Splníme i vaše nejnáročnější přání.

 

 

 

VCHODOVÉ DVEŘE • VSTUPNÍ VRATA

Vchodové, vstupní dveře - Medl

Vnitřní nebo vnější dveře či vrata z dráseného masívního dřeva umocní vstup do jakéhokoli objektu.

Originální masívní designové dveře, jednokřídlé, dvoukřídlé popř. posuvné doplněné zakázkovým kováním s patinou. Na zakázku vyrábíme také okenní rámy a jiné vstupní doplňky.

 

 

 

DŘEVĚNÉ PALUBKY

 

Jedinečný design interiéru začíná u podlahy

Proto vyrábíme také rustikální podlahy a dřevěné palubky, které díky své dlouhé trvanlivosti jsou investicí na celý život. Masivní dřevěná podlaha zrcadlí samotnou přírodu, nádherně voní a vyniká svými vlastnostmi. Navíc jako žádný jiný materiál se perfektně hodí k masivnímu nábytku.

 

 

 

KOMBINOVANÝ NÁBYTEK

 

Kombinace přírodního dřeva nebo drásaného dřeva s laminovanou dekorační dřevostřískou.

Kombinováním těchto prvků vyrábíme nadstandartní designový nábytek. Využití např. kuchyňské linky, obývací stěny a skříně, komody šatní skříně a jiné atraktivní prvky interiéru.

 

 

 

VENKOVNÍ NÁBYTEK • ZAHRADNÍ NÁBYTEK

 

Na výrobu venkovního nábytku používáme především materiály z akátu a dubu.

Na zakázku vyrábíme a namotujeme jakýkoliv typ venkovního nábytku z masívního dřeva. Od altánů, pergol, přístřešků, zahradního nábytku až po jednoduché lavičky, informační stěny a jiné doplňky.

 

 

 

SOLITÉR • DEKORATIVNÍ PRVKY

 

Solitér - jedinečný kus dřeva opracovaný do originální designové podoby.

Jednoduché surové přírodní dřevo kontrastuje s technickým základem interiéru. Všechno z jednoho stromu... kusu... Originální stylové doplňky pro umístění venku nebo uvnitř interiéru.

 

 

 

STYLOVÉ ZÁKÁZKOVÉ KOVÁNÍ A DOPLŇKY

 

Na zakázku ručně vyráběné kovářské nábytkové a interiérové komponenty.

Zámky a kliky. Západky, panty a závěsy na vstupní dveře nebo vrata. Nohy stolů, držáky polic, spojovací prvky, dveřní prvky a rámy. Kování na památkové objekty, kostely, kapličky, truhlice. Historické kování.

 

 

 

DRÁSANÝ DESIGNOVÝ NÁBYTEK

Drásání se ale používá velice často pro docílení výjimečného vzhledu pro nábytek moderního interiéru.

FOTO - REFERENCE

10

 

venkovní nábytek • kombinovaný nábytek • selský nábytek • nábytek na chalupu • komerční nábytek • nábytek do vinných sklípků • nábytek a interiér pro pivnice, restaurace a bary • přírodní nábytek • provensálský nábytek •  originální nábytek • rustikální nábytek • dekorační nábytek