MEDLOVICE 183, okr. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
+420 776 581 700

Vytváříme moderní a neotřelý přírodní nábytek.
Hlavní záměr naší produkce je výroba drásaného nábytku, nábytku z masivu na míru a dalších produktů, které zkrášlí takové objekty, jako jsou vinné sklepy, roubené domy, srubové domy, historické restaurace ale i běžná privátní obydlí.

''Každý kus nábytku je originální.''

 

Drásáním zvýrazníme kresbu a strukturu dřeva, jeho krásu a přírodní vzhled.​

Výroba, prodej drásaného masivního nábytku - Medl

Vítejte na stránkách rodinného stolařství Medl

Vyrábíme jedinečný přírodní nábytek, který je praktickou, ale i okrasnou a dominantou interiérů a venkovních prostranství.

Náš rustikální nábytek v sobě spojuje původní ruční výrobu s moderními prvky. Vybrané kusy nábytku doplňuje umělecké kování přímo od mistra kováře. V našem sortimentu naleznete rustikální nábytek na míru, výrobu kombinovaného nábytku a zakázkovou výrobu masivních dřevěných vrat, dveří a originálních dřevěných doplňků.

Prodej drásaného nábytku z masivu ze stolařství Medl zdobí vinné sklepy, roubené a srubové domy, historické restaurace ale i moderní rezidenční obydlí.

Jedinečná struktura drásaného a opalovaného dřeva

Masivní nábytek ze stolařství Medl vyniká jedinečnou strukturou, originálním designem a precizním ručním zpracování se smyslem pro detail. K výrobě používáme výhradně kvalitní dřevo z českých lesů.

Povrch dřeva upravujeme starobylými technikami drásáním a opalováním. Drásání odstraňuje měkké části kresby, díky čemuž v plné kráse vyniká struktura jednotlivých let. Zároveň dochází k zvýraznění kresby, která věrohodně napodobuje efekt starého nábytku. Prodej drásaného masivního nábytku je návratem k poctivým technikám zušlechtění dřeva.

Technika opalování dodává dřevu starobylou patinu a především chrání dřevo vůči vnějším vlivům. Drásání a opalování nejsou dominantou pouze rustikálního nábytku, velmi často se uplatňují i při úpravě masivního nábytku do moderních interiérů.

Přednosti nábytku z masivu

Masivní nábytek vyniká vysokou pevností, dlouhou životností, jedinečnou přírodní strukturou a nádherným vzhledem, který ani po mnoho letech nezevšední. Prodej masivního nábytku je proto investicí do kvality a poctivého ručního zpracování, které vás ani po dlouhých letech nepřestane udivovat.

Prodej opracovaného nábytku ze stolařství Medl má ještě jednu obrovskou výhodu. Neobsahuje žádná syntetická lepidla ani barvy. Dodatečná povrchová úprava je pouze na bázi přírodních vosků a pigmentů. Nábytek je proto 100% přírodní.

Rodinné stolařství se zahraniční působností

Nábytek z masivu na míru vyrábíme v rodinném stolařství v Medlovicích ve Zlínském kraji. Při výrobě se ale neomezujeme pouze na český trh. Masivní nábytek ze stolařství Medl vyrábíme pro zákazníky na Slovensku, v Německu a Rakousku.

Hledáte-li poctivý prodej nábytku z masivu na zakázku, neváhejte se na nás obrátit. Vyrábíme originální nábytek, který jinde nekoupíte.

 

 

Prodej opracovaného nábytku - MedlMasivní nábytek s originálním designem - MedlNábytek z masivu na míru, zakázku - Medl

 

 

 

DRÁSANÝ DESIGNOVÝ NÁBYTEK

Drásání se ale používá velice často pro docílení výjimečného vzhledu pro nábytek moderního interiéru.

FOTO - REFERENCE

10

 

venkovní nábytek • kombinovaný nábytek • selský nábytek • nábytek na chalupu • komerční nábytek • nábytek do vinných sklípků • nábytek a interiér pro pivnice, restaurace a bary • přírodní nábytek • provensálský nábytek •  originální nábytek • rustikální nábytek • dekorační nábytek